img_9184-2

Ladies & Gentlemen, vitajte v Red Cat Cabaret Club!

Na mape nočnej Bratislavy pribudol nový štýlový klenot. Spájame  žánre
i ľudí, provokujeme, rozosmievame, dojímame a inšpirujeme.
Tvoríme autentický kabaretný bar s jedinečným rukopisom a originálnym obsahom. Budujeme priestor plný prekvapení, kurióznych a zmyselných show, atraktívnych hostí a skvelej hudby. Bude nám cťou ak sa aj vy stanete pravidelnou súčasťou našich neopakovateľných večerov.

Náš pravidelný program tvoria autorské kabaretné show a burlesque.
Šperkujú ho tematické hudobné a komediálne večery, či vystúpenia
umelcov od výmyslu sveta. Na našom javisku okrem hercov, spevákov a tanečníkov uvidíte akrobatku, opernú divu, básnikov, filozofov, folkloristov, biznismenov, programátorov a možno tam raz skončíte aj vy!…
U nás je každý večer novým zážitkom!

Red Cat a jeho tvorivý tím

DSC_8289

NEFER NEFER
Tajomná múza a psyché kabaretu

V bežnom živote úspešná filmová, televízna a divadelná herečka, speváčka, spisovateľka, scenáristka, moderátorka Lucia Siposová. Žena, ktorá sníva vo veľkom štýle a nie je skúpa na zážitky. Rada sa o svoje sny podelí s ďalšími bláznami, ktorým vlastná tvorivosť a radosť zo života nedajú spávať.

Nefer Nefer nespí. Bdie. Ako mačka na slnkom vyhriatej streche s výhľadom do šírych diaľok. Necháva sa inšpirovať snami, ilúziami, víziami, obrazmi, zvukmi, zážitkami, ktoré odtiaľ prichádzajú.

rcc-studio34-2069-681x1024-3

NORDIC SUN

Bez manažérky Martiny Ďžačkovej je Red Cat ako mača. Elegantná a hravá, prísna a vtipná. Plynule ovláda niekoľko jazykov a rovnako dobre excelové tabuľky. Vie kam sa Red Cat vydá na nabližšiu pracovnú cestu, vie kto stratil rukavicu, ktorý hosť nezaplatil účet, ale aj to, čo sa o RCC šepká v kuloároch…

15492571_1260448154012765_8271310527822828025_n-3

REBEL BUD
Kabaretný principál

V bežnom živote tanečník, choreograf, režisér, producent Václav Púčik pôsobil na doskách viacerých divadiel a účinkoval v mnohých muzikáloch a tanečných programoch.

Na malé, ale mimoriadne veľkorysé kabaretné pódium vie preniesť lesk a slávu veľkých svetových divadiel. V kabaretných umelcoch prebúdza kabaretné šelmy, krotí ich režisérskym bičíkom a potom zaslúžene odmieňa radostným potleskom divákov.