Vašo Púčik – REBEL BUD

Po ukončení hudobno-dramatického odboru na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave si doplnil vzdelanie na Hamburg School of Entertainment v Nemecku. už počas štúdia stvárňoval mnoho postáv v muzikáloch, či činohrách na Novej Scéne v Bratislave, v Městském divadle v Brne, v DAB v Nitre, v divadle J. Palárika v Trnave, v Štúdiu L+S a v zahraničí. Od roku 1998 sa venuje réžii a choreografii. V rokoch 2004 až 2008 mal angažmán v Nemeckom Seelive Tivoli ako muzikálový herec. V roku 2010 uviedol vo vlastnej produkcii muzikálovú krimishow Trik Trejsy. Od roku 2016 zastáva funkciu umeleckého riaditeľa, režiséra a choreografa Red Cat Cabaret, kde ho môžete vidieť na javisku v show Studio 34, Las Vegas Varieté, Backstage/Za oponouNew York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Helga Kovalovská – THE ONLY HELGA

Študovala na SPgŠ. V roku 1998 získala Bratislavskú Bronzovú Lýru. Následne dva roky účinkovala v Prahe v muzikáli Hair. Taktiež bola sólistkou v Orchestri Gustava Broma. Účinkovala v muzikáloch Dracula (hl. postava Adriana), Krysař (hl. postava Agnes), Mníšky 1 a 2, Pomáda, Rocky horor picture show (divadlo Aréna), Bersteinova omša. Na televíznych obrazovkách TV Markíza, Joj aj RTVS ste ju mohli zahliadnuť v seriáloch a hudobných programoch. Profesionálne sa venuje jazdectvu ako tréner a jazdec. V Red Cat Cabaret účinkuje v show Studio 34New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Danica Jurčová – HARD CANDY

Začínala hereckú dráhu, keď ju ako pol ročného najdúcha, našli kočovní cigáni. Vyrastala v prostredí cirkusu, koní a divadelných púti, kde nová rodina pravidelne účinkovala. Aj ona bola často terčom vrhača nožov, takže odtiaľ  jej kroky prirodzene smerovali na štúdiá herectva. Po absolvovaní VŠMU, ktoré jej uhradil neznámy bohatý donor, sa vrhla na divadelné dosky, kde sa pohybuje dodnes. Národné divadlo, kde už ako študentka hosťovala v hrách Shakespeara, Čechova, či A. de Musseta, nemohlo spútať jej divokú povahu a tak sa rozhodla odísť na západ a skúsiť šťastie pred filmovými kamerami. Od rozprávok, cez kriminálky, ľúbostné filmy či Vianočné komédie, nakrúcala s velikánmi českého filmového neba a využila vo svojich postavách svoju premenlivosť a krehkosť, ako aj hĺbku slovanského charakteru. Hosťovala v Pražskom divadle ,, V Rezničke”, kde v dielach autorov ako Inesco a Pinter, stvárňovala kráľovnú Márii po boku Jiřího Bartošku, či zvedenú slečnu v Narozeninách. Verí, že duch Shakespeara si ju obľúbil, pretože pravidelne hráva na hradoch a zámkoch počas Shakespearovských slávnosti, zahrala si už mnohé postavy tohto obľúbeného klasika. Prešla rôznymi divadelnými scénami, aby svoje skúsenosti zúročila v Red Cat Cabaret, kde účinkuje v show Ladies & Gentlemen, Red Cat Romantique, Multicolor Show a Danka aj Janka. Traduje  sa, že ju angažoval sám Red Cat, ktorý ju ešte ako malú hojdával na kolenách. Pamätá si vraj na jeho úsmev so zlatým zubom a zvonivý smiech. Nevieme či je to pravda, ale sama herečka to tvrdí a zdroje nemôžeme dnes už vypátrať.

Michaela Majerníková – SHORT JOY

Vyštudovala VŠMU herectvo, tancovala v skupine súčasného tanca Alfa a potom v muzikáloch. Má za sebou divadelné hry, televízne seriály, televízne a kino filmy, moderuje v rádiu Expres a v televízii dlhodobo moderuje reláciu Postav dom zasaď strom. A najviac zbožňuje byť mamou svojmu synovi. Popritom všetkom sa venuje joge. Ešte keby hrala na flautu, je dokonalá;) V Red Cat Cabaret ju môžete vidieť v show Ladies & Gentlemen.

Veronika Macková – LADY VIVIAN

Má vyštudované dve vysoké školy. Jedna je pražská. Titul Magistra získala v odbore medzinárodných vzťahov a diplomacie. Od malička sa venuje divadlu. Je spoluautorom úsmevnej hry Báraký bar (hrávala sa v Študiu12). Roky pôsobila a režírovala v Bielom divadle. Veronika je jednou z prvých členiek Bratislava Burlesque. Bola prvá Slovenka, ktorá verejne vystúpila. Ako burlesque umelkyňa vystupovala v mnohých mestách Európy. Bola vo finále World Burlesque Games v sekcii nováčikov. Snaží sa presadiť pravú, plnokrvnú krásu žien. V Red Cat Cabaret nie len tancuje, ale má aj texty, takže je z nej konečne herečka:) Veronikinou najväčšou láskou je divadlo. Ešte pred tým hrala v kapele na bicie a cajon. Narodila sa a žije v Bratislave a inde by vraj ani nechcela. Jej ďalšou, no tajnou láskou, je Ľudovít Štúr. Študovala Slovenčinu a poznačilo ju to! Veronikin šarm a talent môžete vychutnávať v shows Ladies & Gentlemen, Red Cat RomantiqueNew York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories a samozrejme NeferNefer & Burlesque Show.

Heidi Šinková – LADY HEIDI

Dramatická, smiešna, drzá, veselá, vášnivá i teatrálna… Činohra je jej družkou, fyzické divadlo a performancia milencami. V objatí týchto troch skúša, pokúša, vymýšľa, dráždi a osciluje medzi realitou a fantáziou. Rada preveruje hranice divákov, hoci nikdy nezabúda na pokoru a bdelosť ku klasickému divadlu. Momentálne hosťuje v SND, v divadle Arteatro a Teatro Moliére. V minulosti napríklad v DAB Nitra. V Red Cat Cabaret ju uvidíte v oboch polohách: v činohre Som žena, v bláznivom Las Vegas Varieté a v ich kombinácii v Multicolor Show.

Martin Herian – JUGGLER JOE

Narodil sa v ďalekých Spojených Štátoch Amerických, ale odmalička žije na Slovensku. V deviatich rokoch ho očarilo umenie žonglérstva, ktoré po desiatich rokoch tréningu a desiatkach vystúpení pretavil do svojej profesie. Účinkuje v úspešnej ľadovej show Máša a Medveď na ľade, s ktorou vystúpil už v mnohých krajinách po celej Európe, ale aj napríklad v Abu Dhabi. Martin taktiež spolupracuje s rôznymi akrobatickými, tanečnými či performerskými skupinami ako napríklad Vertigo, Credance, Dreamdancers alebo Anta Agni. Svojou show obohacuje aj vystúpenia známeho DJského dua Malalata. Na televíznych obrazovkách ste ho mali možnosť vidieť napríklad v Československo má talent, v Silvestrovskej Chart Show alebo v Hodine Deťom. Dnes sa Martin venuje okrem žonglovania aj párovej akrobacii a handbalancingu a jeho záľubou je neustále hľadať nové možnosti vznikajúce z kombinácií týchto žánrov a prinášať tak divákom stále nové a bohatšie zážitky. V Red Cat Cabaret balancuje na hrane v show Las Vegas Varieté.

Michaela Mäsiarová – TRICKY LADY

V roku 2013 úspešným absolutórium ukončila štúdium herectva na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave, kde tiež absolvovala dodatočné dvojročné štúdium, tzv. hereckú špecializáciu. Študovala na divadelnej fakulte VŠMU odbor teória a divadelná kritika. V bratislavskom divadle Arteatro sa už počas štúdia predstavila v inscenáciách Ženba a Čertice. Neskôr v hosťujúcej psychologickej dráme “Čierny na prírodno” na motívy hry Siroty. Od roku 2010 do 2014 spolumoderovala rannú show v rádiu Europa2. Aktuálne je členkou tímu rádia Expres, kde ju môžeme počuť každú sobotu a nedeľu v programe Expres víkend s Michaelou Mäsiarovou. Je tiež speváčkou v kapele rádia Expres, Škampi na žaru. Za sebou má dvanásť rokov v Bratislavskom Detskom Zbore. Posledných sedem rokov sa spevu venuje sólovo, ale len rekreačne. Tiež sa venuje autorskému divadlu a nezávislým divadelným projektom. Príležitostne dabuje a počuť ste ju mohli aj  v rozhlasových hrách, v reklamných rádiových spotoch, či voiceoveroch. Objavila sa v seriáloch televízie Markíza Rodinné prípady, Búrlivé víno, či Rex, v jojkárskom Čert nikdy nespí, či v pripravovanom televíznom seriáli Oteckovia. Na konte má tiež študentský film, či účinkovanie vo videoklipe speváčky Dary Rolins a Igora Kmeťa (singel Žena a muž). V Red Cat Cabaret ju môžete vidieť v show Studio 34.

Jakub Lorencovič

Jakub Lorencovič

Narodil sa v Prešove a po ukončení základnej školy študoval Konzervatórium v Košiciach hudobno-dramatický odbor. Po absolvovaní sa presťahoval do Bratislavy kvôli štúdiu herectva na Vysokej škole múzických umení. Počas štúdia hosťoval v menších úlohách v Slovenskom národnom divadle, na Novej scéne a v menších divadlách. Po ukončení štúdia sa venoval modelingu v zahraničí. Cestoval po Ázii, kde navštívil Bangkok, Kanton, Tokio, ale aj New York či Miami a Londýn. Aktuálne účinkuje v divadle Nová scéna v muzikáli Mačky, v Divadle komédie v inscenácii Horúca  sprcha. Súčasne sa venuje aj modelingu prevažne v Nemecku. V Red Cat Cabaret účinkuje v Multicolor Show / Farebný svet.

Lucie Brychtová – SANTA LU

Narodila sa v auguste 1976. Presne povedané, vtedy sa narodila ako Petr Brychta. Od detstva sa zaujímala o divadlo a taktiež v ňom ako dieťa školopovinné hrala. V brnianskom bábkovom divadle J Jitřenka. Láska k divadlu ju priviedla ku štúdiu hudobno-dramatického odboru na brnianskom konzervatóriu a potom ku štúdiu muzikálového herectva na JAMU. Jej absolventskou rolou bol Don Quijot v muzikály Muž z kraje La Mancha. Dostala ponuku angažmánu vo Východočeskom divadle v Pardubiciach, kde hrala 5 sezón.  Nasledoval angažmán v Městském divadle Brno, kde pôsobila 11 sezón. Za 16 rokov v divadle, ako herec, si zahrala mnoho krásnych rolí. Medzi jej najobľúbenejšie patrí Song Liling v dráme M. Butterfly, Eddie v muzikály Pokrevní bratři, krajčír Motl v muzikály Šumař na střeše, Filip v Starcích na chmelu alebo Angel v muzikály Rent. V roku 2012 sa fyzicky i právne zrodila Lucie, ktorá sa cez autobiografickú hru Som Žena v produkcii Red Cat Cabaret vrátila na javisk, ako herečka. V Red Cat Cabaret rozvíja aj svoj komediálny talent v comedy show Backstage/Za oponou.

Andrej Glézl – SERIOUS FOOL

Vyštudoval na Harvarde, vrátil sa domov do Bratislavy, založil si vlastný business, oženil sa s krásnou a schopnou ženou, s ktorou má dvoch úžasných synov. Pracoval ako právnik, konzultant, transakčný poradca, učil na vysokej skole a dnes hlavne podniká, okrem iného aj v oblasti informačných technológii. A po večeroch hráva v Red Cat Cabaret v show Ladies & Gentlemen na base. Presne, ako si to vysníval.

Lenka Svozilová – BAD GIRL

Tancu sa venuje od šiestich rokov. Na ZUŠ Podjavorinskej (neskôr premenovanej na ZUŠ Júliusa Kowalského) svoje tanečné základy získavala od neoceniteľných pedagógov ako Mgr. art. Helena Žitňanová, ArtD., Mgr. art. Dagmar Puobišová, ArtD., a Mgr. art. Michaela Motlochová, ArtD. Ďalšie tanečné vzdelanie získala v tanečnom divadle Bralen, Jumbo Dance Studio, či na rôznych kurzoch v Riverpark Dance School. Pôsobila v Tanečnej skupine Extravadansa , s.r.o., Divadle Andreja Bagara v Nitre, na Polemic Tour 2013, v NEON HEADS. Ako tanečníčka vystupovala v rôznych TV shows (OTO, Super Star, Český slávik, Talentmánia, Eurovízia,..). Absolvovala mnoho vystúpení nielen na Slovensku či v Česku, ale aj v Rakúsku, Chorvátsku, Slovinsku, Turecku či Grécku. Veľmi rada spomína na obdobie, kedy pôsobila v Divadle Andreja Bagara v Nitre, kde účinkovala  v hrách Sladká Charity, Pýcha a predsudok a Sudcove starosti. V Red Cat Cabaret účinkuje v hre New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Zuzana Nosálová – CURLY CUCI

Narodila sa roku 1981 v Českom Příbrame, vyrastala v Brne, kde osem rokov navštevovala Lidovou Školu Umění v zameraní klasický a jazzový tanec. Dve sezóny účinkovala v divadle Bratří Mrštíkú (dnešné Městské divadlo Brno). Bola členkou tanečných súborov NASTY,  Allegro a Vojenského Umeleckého Súboru v Bratislave. V roku 1998 ukončila Tanzschule des Nicolaus-Cusanus Gymnasiums v Bonne. Na slovenských javiskách vystupovala v divadle Aréna, na Novej Scéne a v SND. V Red Cat Cabaret účinkuje v New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Henrich Offermann – Mr. O

Kvôli hudbe a pochopeniu ako funguje audiotechnika sa rozhodol pre štúdium fyziky. Po ukončení vysokej školy pracoval ako zástupca šéfredaktora v High End časopise. V písaní pokračoval ako ekonomicky redaktor v SME, až sa nakoniec vrhol do IT-biznis sveta, ktorý už ale s radosťou opúšťa. Roky pôsobil v skupine Appendix. Rozhodol sa ísť inou cestou a pri hľadaní natrafil na Luciu Siposovú. Dva roky mali spoločnú skupinu Shipkin. Po nej ešte jednorazový funky projekt Buddy Hair. Skúsenosti s herectvom krátko zbieral v ochotníckom divadle. Umelecky a hudobne sa oslobodzuje cez svoju identitu Mr.O a to nie len v show Ladies & Gentlemen.

Dušan Šujan – D. SHY

Študoval skoro všade (čiže takmer nikde). Žánrovo nevyhranený (snáď okrem dychovky a techna). Patrične (ne)spoločenský. V Red Cat Cabaret rozihrá klavír aj vaše srdce v shows NeferNefer & Burlesque ShowRed Cat Romantique.

MAGIE NOIRE

Performerka, zabávačka, členka Bratislava Burlesque. Miluje pohyb a zvlášť tanec, rada skúša rôzne štýly a nové formy pohybu. Od r. 2014 funguje ako burlesque performerka v rámci zoskupenia Bratislava Burlesque, je jednou z prvých absolventiek Bratislava Burlesque Academy. Neustále si prehlbuje svoje tanečné a „showgirl skills“, aj účasťou na workshopoch so svetoznámymi burlesque performermi (napr. Dirty Martini, Anja Pavlova, Scarlett Martini, Bettie Blackheart, Red Herring…). Pre burlesque čísla si sama vymýšľa príbehy a tvorí choreografie, venuje sa aj kostýmovej tvorbe a vlastnoručne si vyrába doplnky i rekvizity. Ako členka Bratislava Burlesque sa zúčastnila show z vlastnej produkcie Bratislava Burlesque a na ďalších vystúpeniach zastrešovaných BB pre rôzne organizácie. Jej životným heslom je „Keep your heels, head and standards high.“  V Red Cat Cabaret účinkuje v NeferNefer & Burlesque Show a Las Vegas Varieté.

Terézia Rekšáková – DANCING FLOWER

rodáčka z Banskej Bystrice, študuje na Masarykovej univerzite v Brne v odbore medzinárodné vzťahy a bezpečnostné a strategické štúdiá. Tanec bol v rôznych podobách a štýloch Teréziinou vášňou od malička. Venovala sa krasokorčuľovaniu, baletu na  ZUŠ Jána Cikkera v Banskej Bystrici, spoločenským tancom v K-Dance Banská Bystrica, hip hopu v tanečnom klube Element, pôsobila tiež v tanečnej skupine Sfinx a nakoniec zakotvila vo folklóre. Momentálne pôsobí v Umeleckom súbore Lúčnica, z čoho má obrovskú radosť. Okrem tancu sa aktívne venuje aj športu, vrcholne súťažila v plutvovom plávaní a tiež sa veľmi rada prebehne s koníkmi po šírych lúkach. Teréziinou veľkou záľubou je móda, staranie sa o zvieratá a primárne si vždy vyhradí čas pre svoju milovanú rodinu, ktorá je pre ňu na prvom mieste. Vo voľnom čase, s ktorým musí veľmi triezvo hospodáriť, rada napreduje v cudzích jazykoch. V Red Cat Cabaret Terézia účinkuje v show Made in Slovakia.

Michal Varga – EASY RIDER

Spievajúci básnik a kreatívny duch. Husákové decko narodené v 1981 v Levoči. Vyrástol  a v junca dozrel pod štítmi Vysokých Tatier. 2001 Laureát festivalu Strunobranie v Banskej Štiavnici. 2008 víťaz internetového hlasovania v súťaži Cocacola Pop Star. 2012 ako frontman a líder kapely In Vivo víťazí v 28. ročníku súťaže Košický zlatý poklad. V súčasnosti sa venuje sólovej kariére, ktorú odštartoval poeticko-motivačný program „Metlou“ Michal spieva, píše, maľuje a vytvára svoj svet… Kúsok z neho môžete vidieť v Ladies & Gentlemen Show a Las Vegas Varieté.

Miss TiQ

Tanec ju sprevádza celý život – začínala s baletom, pokračovala hip-hopom, prešla na gymnastiku a pravidelne sa vracia k joge. Na divadelných doskách to skúsila v divadle Meteorit, za mikrofónom v zbore Anky Repkovej. Pole dance nebol tým pravým orechovým, naplno si ju získal až Burlesque. Možnosť prekonávať svoje hranice a posúvať sa neustále ďalej – to ju priťahuje najviac k tomuto tanečno-hereckému, ľahko erotickému umeniu. Svojimi éterickými číslami rozpráva príbehy, ktoré potešia nielen divákove oko, ale aj dušu. Nedávno sa stala členkou burlesque tria The Risqué Reveals spolu s Lottou Love a Dame Veniss. Keď práve netancuje, venuje sa svojej passion – fashion. Nakupuje a vyberá kolekcie pre zahraničné značky, aby si aj ženy na Slovensku mali z čoho vyberať. Je štylistka a kreatívna konzultantka. V Red Cat Cabaret pravidelne vystupuje v show NeferNefer & Burlesque Show.

DAME VENISS

Tancu sa venuje už od 8 rokov, kedy sa stala členkou tanečného štúdia Assos Nelux Bratislava, kde  pôsobila 12 rokov. Počas tejto doby sa zúčastnila niekoľkých medzinárodných súťaží organizovaných medzinárodnou tanečnou organizáciou (IDO). V roku 2015 navštívila kurzy Bratislava Burlesque Academy pod vedením Šárky Nohelovej. Svet burlesque si absolútne zamilovala a chopila sa funkcie stage kitten. Vidieť ju však môžete aj ako členku prvého  burlesque tria na Slovensku  – The Risqué Reveals  spolu s Miss TiQ a Lotta Love.  V Red Cat Cabaret pravidelne vystupuje v show NeferNefer & Burlesque Show.

Ľudová hudba ANDREJA ZÁHORCA

Kolektív mladých muzikantov venujúci sa nie len slovenskej ľudovej hudbe. Zakladajúci členovia spolu účinkujú viac ako 20 rokov, ale ľudová hudba ako taká vznikla v roku 2002. Čoskoro po vzniku sa stala jednou z najrešpektovanejších telies prezentujúcich slovenské tance, piesne a melódie, čomu nasvedčujú aj mnohé domáce a zahranične ocenenia. Taktiež jednotliví členovia nastokrát hosťujú s inými telesami buď ako sólisti alebo ako kmeňoví hráči. Repertoár Ľudovej hudby Andreja Záhorca pozostáva hlavne z kultúrneho dedičstva Slovenska, ale aj piesni iných krajín, národnosti a iných hudobných žánrov.  V Red Cat Cabaret je ĽH Andreja Záhorca pevnou súčasťou show Made in Slovakia.