fbpx

Lucia Siposová – NeferNefer

Zakladateľka a múza Red Cat Cabaret. Jej kabaretná duša preniká na povrch skrz postavu tajomnej a božskej  NeferNefer, ktorá vás poteší v  Ladies & Gentlemen Show, New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories, NeferNefer & Burlesque Show, Studio 34, Las Vegas Varieté, Horror Show, The Cotton Club, Multicolor Show, Red Cat Romantique a sem tam sa ukáže aj v show Noc na Broadway.

Viac o Luci na www.siposova.com

Vašo Púčik – REBEL BUD

Po ukončení hudobno-dramatického odboru na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave si doplnil vzdelanie na Hamburg School of Entertainment v Nemecku. už počas štúdia stvárňoval mnoho postáv v muzikáloch, či činohrách na Novej Scéne v Bratislave, v Městském divadle v Brne, v DAB v Nitre, v divadle J. Palárika v Trnave, v Štúdiu L+S a v zahraničí. Od roku 1998 sa venuje réžii a choreografii. V rokoch 2004 až 2008 mal angažmán v Nemeckom Seelive Tivoli ako muzikálový herec. V roku 2010 uviedol vo vlastnej produkcii muzikálovú krimishow Trik Trejsy. Od roku 2016 zastáva funkciu umeleckého riaditeľa, režiséra a choreografa Red Cat Cabaret, kde ho môžete vidieť na javisku v show Studio 34, Las Vegas Varieté, Red Cat Romantique, Backstage/Za oponou, Horror Show, The Cotton Club, Noc na BroadwayNew York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Helga Kovalovská – THE ONLY HELGA

Študovala na SPgŠ. V roku 1998 získala Bratislavskú Bronzovú Lýru. Následne dva roky účinkovala v Prahe v muzikáli Hair. Taktiež bola sólistkou v Orchestri Gustava Broma. Účinkovala v muzikáloch Dracula (hl. postava Adriana), Krysař (hl. postava Agnes), Mníšky 1 a 2, Pomáda, Rocky horor picture show (divadlo Aréna), Bersteinova omša. Na televíznych obrazovkách TV Markíza, Joj aj RTVS ste ju mohli zahliadnuť v seriáloch a hudobných programoch. Profesionálne sa venuje jazdectvu ako tréner a jazdec. V Red Cat Cabaret účinkuje v show Studio 34, Horror Show, Noc na Broadway New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Adam Kerďo – HIPPIE BOY

Hudbe sa začal venovať vo svojich šiestich rokoch, keď nastúpil na Ľudovú školu umenia v odbore zobcová flauta, klarinet a saxofón. Divadlu sa taktiež venuje od svojich šiestich rokov. Pôsobil v súboroch Leporelo a Biele divadlo. V osemnástich rokoch začal štúdium hry na saxofón na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave, popri ktorom sa venoval aj hre na klavír a priečnu flautu. V devätnástich rokoch sa stal členom hudobnej skupiny MIDI, kde pôsobil necelé dva roky a nahral album Vdýchni reggea. Potom začal cestovať: India, Austrália, Maroko, Singapur, Karibské ostrovy,… Hovorí piatimi jazykmi. V Rakúsku hral v reggea skupine Destination, vo Francúzsku vo Varietnom orchestri. Na Slovensku bol tri roky členom hudobnej skupiny Mango Molas, s ktorou nahral album Peňa. Taktiež bol členom kapely La3no Cubano, kde pôsobil štyri roky na nahral album Rodina. Aktuálne sa živí ako učiteľ hudby, hrá rozprávky pre deti, skladá hudbu a hrá v hudobných skupinách Hawbadžáni (reggea-flow-fusion), Ponte Padro (flamenco) a Čaromoro (gypsy-regea-ethno-flow). V lete je námorným kapitánom. V Red Cat Cabaret môžete obdivovať jeho multitalent a multižánrovosť v predstavení Som žena, v Ladies & Gentlemen Show, v Multicolor Show a v New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Danica Jurčová – HARD CANDY

Začínala hereckú dráhu, keď ju ako pol ročného najdúcha, našli kočovní cigáni. Vyrastala v prostredí cirkusu, koní a divadelných púti, kde nová rodina pravidelne účinkovala. Aj ona bola často terčom vrhača nožov, takže odtiaľ  jej kroky prirodzene smerovali na štúdiá herectva. Po absolvovaní VŠMU, ktoré jej uhradil neznámy bohatý donor, sa vrhla na divadelné dosky, kde sa pohybuje dodnes. Národné divadlo, kde už ako študentka hosťovala v hrách Shakespeara, Čechova, či A. de Musseta, nemohlo spútať jej divokú povahu a tak sa rozhodla odísť na západ a skúsiť šťastie pred filmovými kamerami. Od rozprávok, cez kriminálky, ľúbostné filmy či Vianočné komédie, nakrúcala s velikánmi českého filmového neba a využila vo svojich postavách svoju premenlivosť a krehkosť, ako aj hĺbku slovanského charakteru. Hosťovala v Pražskom divadle ,, V Rezničke”, kde v dielach autorov ako Inesco a Pinter, stvárňovala kráľovnú Márii po boku Jiřího Bartošku, či zvedenú slečnu v Narozeninách. Verí, že duch Shakespeara si ju obľúbil, pretože pravidelne hráva na hradoch a zámkoch počas Shakespearovských slávnosti, zahrala si už mnohé postavy tohto obľúbeného klasika. Prešla rôznymi divadelnými scénami, aby svoje skúsenosti zúročila v Red Cat Cabaret, kde účinkuje v show Ladies & Gentlemen, Multicolor Show a Danka a Janka. Traduje  sa, že ju angažoval sám Red Cat, ktorý ju ešte ako malú hojdával na kolenách. Pamätá si vraj na jeho úsmev so zlatým zubom a zvonivý smiech. Nevieme či je to pravda, ale sama herečka to tvrdí a zdroje nemôžeme dnes už vypátrať.

Jakub Rybárik – JOY GIVER

V roku 2008 absolvoval štúdium herectva na VŠMU v Bratislave a v roku 2019 aj materskú dovolenku, tiež v Bratislave. Od roku 2007 je členom súboru Divadla Andreja Bagara v Nitre. Popri účinkovaní v nitrianskom divadle, hosťoval  vo viacerých inscenáciách v  Slovenskom národnom divadle (Hamlet, Vejár, Kone sa strieľajú a iné), hosťuje v Mestskom divadle P.O.Hviezdoslava (Zdravý nemocný), v Divadle Komédie, pravidelne účinkuje na Letných Shakespearovských slávnostiach (Ako sa vám páči, Večer Trojkráľový, Komédia omylov) a ako súčasť performance svojej dcéry Maríny. V roku 2015 a 2017 bol nominovaný na Dosky za najlepší mužský herecký výkon sezóny. V roku 2017 získal Zvláštnu cenu poroty na festivale Nová dráma za postavu Dobroslava v inscenácii Dobro. Môžete ho poznať aj z viacerých televíznych relácií, seriálov či filmov.  Na veslárskom trenažéri pravidelne zdoláva Zemplínsku Šíravu. Je milovníkom kníh a vyznávačom žánrovej pestrosti v kuchyni, prírode i umení. V Red Cat Cabaret vás prevedie Cotton Clubom.

Zuzana Krausová – GOOD GIRL

Vyštudovala hudobno-dramatický odbor na Cirkevnom konzervatóriu v BA pod vedením mim.prof.Doc. Ivana Letka a Mgr.Art. Hanky Gajdošovej- Letkovej. Pokračovala v štúdiu na VŠMU odbor Tanečné umenie – moderný tanec. Od roku 2011 účinkuje v Divadle Andreja Bagara v Nitre: Sladká Charity, Tisícročná včela, Pýcha a predsudok, Sudcove starosti, Zaľúbený Shakespeare a Povolanie Pápež. Od roku 2017 účinkuje na Novej scéne v muzikáli Mamma Mia. Niekoľko rokov robila tanečné backgroundy pre Michala Davida, neskôr pre Ivanu Bagovú (víťazka Hlasu Česko Slovenska). Taktiež tancovala na turné skupiny Polemic. V Red Cat Cabaret účinkuje v show Studio 34, Las Vegas Varieté, Horror Show, The Cotton Club, Noc na Broadway a v New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Veronika Macková – LADY VIVIAN

Má vyštudované dve vysoké školy. Jedna je pražská. Titul Magistra získala v odbore medzinárodných vzťahov a diplomacie. Od malička sa venuje divadlu. Je spoluautorom úsmevnej hry Báraký bar (hrávala sa v Študiu12). Roky pôsobila a režírovala v Bielom divadle. Veronika je jednou z prvých členiek Bratislava Burlesque. Bola prvá Slovenka, ktorá verejne vystúpila. Ako burlesque umelkyňa vystupovala v mnohých mestách Európy. Bola vo finále World Burlesque Games v sekcii nováčikov. Snaží sa presadiť pravú, plnokrvnú krásu žien. V Red Cat Cabaret nie len tancuje, ale má aj texty, takže je z nej konečne herečka:) Veronikinou najväčšou láskou je divadlo. Ešte pred tým hrala v kapele na bicie a cajon. Narodila sa a žije v Bratislave a inde by vraj ani nechcela. Jej ďalšou, no tajnou láskou, je Ľudovít Štúr. Študovala Slovenčinu a poznačilo ju to! Veronikin šarm a talent môžete vychutnávať v shows Ladies & Gentlemen, Red Cat Romantique, New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories a samozrejme NeferNefer & Burlesque Show.

LOTTA LOVE

Lotta Love je burlesque performerka s mnohými skúsenostami z domova i zo zahraničia. Je držiteľkou titulu Queen of Geneva Burlesque Festival a vyhrala tiež cenu za najinovatívnejšie vystúpenie v Miláne. Lotta je zakladateľka Bratislava Burlesque a okrem vystupovania sa venuje výučbe tohto umenia a produkcii predstavení. V Red Cat Cabaret ju uvidíte žiariť v NeferNefer & Burlesque Show a v predstavení Backstage.

Heidi Šinková – LADY HEIDI

Dramatická, smiešna, drzá, veselá, vášnivá i teatrálna… Činohra je jej družkou, fyzické divadlo a performancia milencami. V objatí týchto troch skúša, pokúša, vymýšľa, dráždi a osciluje medzi realitou a fantáziou. Rada preveruje hranice divákov, hoci nikdy nezabúda na pokoru a bdelosť ku klasickému divadlu. V minulosti hosťovala napríklad v DAB Nitra a hosťuje v SND. Aktuálne tvorí a účinkuje v divadelnom zoskupení Príchod Godota a v iných nezávislých projektoch na Slovensku a v Čechách. V Red Cat Cabaret ju uvidíte v oboch polohách: v činohre Som žena, v bláznivom Las Vegas Varieté a v ich kombinácii v Multicolor Show.

Marta Nitranová

Pochádza z Bratislavy z početnej rodiny piatich detí. Po získaní tanečných základov v baletnom štúdiu Terpsichoré sa jej profesionálna dráha od r. 2003 rozvinula na rôznych divadelných scénach (Nová scéna, SND, West, Meteorit, Teatro Wüstenrot, napr. muzikály West Side Story, František z Assisi, Báthoryčka, Madame de Pompadour, Mamma Mia či opera Čarovná flauta), ako aj v mnohých tematických show a projektoch s pestrým repertoárom tanečných štýlov (TV shows, Argolla, Credance, Sense, Čarovné Ostrohy, Cigánsky diabli). Dlhoročne pôsobí ako členka baletu viacerých viedenských orchestrálnych telies a na operetnej scéne Seefestspiele Mörbisch v Rakúsku. Jej tanečné kroky viedli tiež cez Japonsko, Kóreu, Taiwan, Karibik, Rusko, Ukrajinu, Nemecko, Grécko či Tunis. Vyštudovala slovenský jazyk a literatúru v kombinácii s psychológiou, ktoré sa jej obe zídu na divadelných i mimodivadelných frontoch. Láska, rodina, priatelia a humor hrajú u nej veľkú rolu. V Red Cat Cabaret svoju rolu našla v činohre Tajomstvo/Kanibali, vo výpravnej Horror Show  a v romantickej Red Cat Romantique.

Michaela Mäsiarová – TRICKY LADY

Michaela sa narodila a žije v Bratislave. Vyštudovala herectvo na Štátnom konzervatóriu, neskôr skúsila štúdium divadelnej teórie a kritiky na VŠMU. Moderuje víkendovú show na Rádiu Expres, okrem Red Cat Cabaret, hrá v Mestskom divadle Trenčín, hosťuje v bratislavskom divadle La Komika, spolupracovala tiež na autorskom divadelnom projekte divadla Nude, mihla sa v rôznych slovenských seriáloch či televíznych reklamách. Rozhlasové hry, voiceovery, spievané brandingy.. aj to je súčasťou jej práce. Je speváčkou v kapele Škampi na žaru, s ktorou bodovala najmä coverom piesne Bella Ciao. Rada číta o silných ženách, píše, maľuje, cestuje keď sa dá, aj keď najradšej chodí pešo.. miluje prírodu, biele víno a kvalitnú hudbu, bez ktorej by asi definitívne nevedela žiť. V Red Cat Cabaret ju môžete vidieť v show Studio 34.

Jakub Lorencovič

Jakub Lorencovič – LORENZO

Narodil sa v Prešove a po ukončení základnej školy študoval Konzervatórium v Košiciach hudobno-dramatický odbor. Po absolvovaní sa presťahoval do Bratislavy kvôli štúdiu herectva na Vysokej škole múzických umení. Počas štúdia hosťoval v menších úlohách v Slovenskom národnom divadle, na Novej scéne a v menších divadlách. Po ukončení štúdia sa venoval modelingu v zahraničí. Cestoval po Ázii, kde navštívil Bangkok, Kanton, Tokio, ale aj New York či Miami a Londýn. Aktuálne účinkuje v divadle Nová scéna v muzikáli Mačky, v Divadle komédie v inscenácii Horúca  sprcha. Súčasne sa venuje aj modelingu prevažne v Nemecku. V Red Cat Cabaret účinkuje v  Ladies & Gentlement Show, Horror Show, The Cotton Club, Red Cat Romantique, Studio 34 a Multicolor Show.

Michaela Patáková – MICHELLE MARVELOUS

Narodila sa v roku 1995 v Bratislave. Od detstva sa venovala tancu, vyštudovala osemročné Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej v Bratislave odbor klasický tanec a neskôr ukončila bakalárske štúdium na VŠMU v odbore didaktika klasického tanca. Už počas štúdia sa začala venovať flow art – pohybovému umeniu manipulácie s objektom. Konkrétne ohňovej a svetelnej show. Od roku 2013 je členom zoskupenia Anta Agni s ktorými absolvovala množstvo zahraničných predstavení na podujatiach a festivaloch v Ázii, Arábii a po celej Európe (Hong Kong, Seoul, Singapur, Filipíny, Saudská Arábia, Nigéria, Izrael, India…). V roku 2015 bola súčasťou novo-cirkusového predstavenia Argolla 5th Element China Tour, s ktorým účinkovala v 9 čínskych mestách.Svoj umelecký záber rozšírila v roku 2017 keď začala účinkovať v predstaveniach pre Red Cat Cabaret: Las Vegas Varieté a Noc na Brodway: The Only Helga Show. V ten istý rok tancovala aj v predstavení Zaľúbený Shakespeare v DAB v Nitre do roku 2019. Posledné dva roky sa upriamuje na spojenie burlesque a flow art. Odvtedy vystupovala na Prague Burlesque Festivale 2020, niekoľkých produkciách pre Cirque Rouge v Rakúsku a Nemecku, Domina Show v Ríme, a najnovšie v Cabaret des Péchés.

Lucie Brychtová – SANTA LU

Narodila sa v auguste 1976. Presne povedané, vtedy sa narodila ako Petr Brychta. Od detstva sa zaujímala o divadlo a taktiež v ňom ako dieťa školopovinné hrala. V brnianskom bábkovom divadle J Jitřenka. Láska k divadlu ju priviedla ku štúdiu hudobno-dramatického odboru na brnianskom konzervatóriu a potom ku štúdiu muzikálového herectva na JAMU. Jej absolventskou rolou bol Don Quijot v muzikály Muž z kraje La Mancha. Dostala ponuku angažmánu vo Východočeskom divadle v Pardubiciach, kde hrala 5 sezón.  Nasledoval angažmán v Městském divadle Brno, kde pôsobila 11 sezón. Za 16 rokov v divadle, ako herec, si zahrala mnoho krásnych rolí. Medzi jej najobľúbenejšie patrí Song Liling v dráme M. Butterfly, Eddie v muzikály Pokrevní bratři, krajčír Motl v muzikály Šumař na střeše, Filip v Starcích na chmelu alebo Angel v muzikály Rent. V roku 2012 sa fyzicky i právne zrodila Lucie, ktorá sa cez autobiografickú hru Som Žena v produkcii Red Cat Cabaret vrátila na javisk, ako herečka. V Red Cat Cabaret rozvíja aj svoj komediálny talent v comedy show Backstage/Za oponou.

Lenka Svozilová – BAD GIRL

Tancu sa venuje od šiestich rokov. Na ZUŠ Podjavorinskej (neskôr premenovanej na ZUŠ Júliusa Kowalského) svoje tanečné základy získavala od neoceniteľných pedagógov ako Mgr. art. Helena Žitňanová, ArtD., Mgr. art. Dagmar Puobišová, ArtD., a Mgr. art. Michaela Motlochová, ArtD. Ďalšie tanečné vzdelanie získala v tanečnom divadle Bralen, Jumbo Dance Studio, či na rôznych kurzoch v Riverpark Dance School. Pôsobila v Tanečnej skupine Extravadansa , s.r.o., Divadle Andreja Bagara v Nitre, na Polemic Tour 2013, v NEON HEADS. Ako tanečníčka vystupovala v rôznych TV shows (OTO, Super Star, Český slávik, Talentmánia, Eurovízia,..). Absolvovala mnoho vystúpení nielen na Slovensku či v Česku, ale aj v Rakúsku, Chorvátsku, Slovinsku, Turecku či Grécku. Veľmi rada spomína na obdobie, kedy pôsobila v Divadle Andreja Bagara v Nitre, kde účinkovala  v hrách Sladká Charity, Pýcha a predsudok a Sudcove starosti. V Red Cat Cabaret účinkuje v hre New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories a The Cotton Club.

Michal Noga – DEAD END

Študuje posledný ročník na VŠMU odbor herectvo.V Red Cat Cabaret pôsobí od jeho založenia. Okrem toho že vás víta pri vchode vidíte ho na javisku v Ladies & Gentlemen Show a v Multicolor Show. Občas sa mihne aj pri kráskach v NeferNefer & Burlesque Show. Mimo Red Cat Cabaret hosťuje v SND a dobyl aj kúsok Prahy, kde účinkuje v Divadle Komedie. Má veľmi rád spoločnosť tak neváhajte a dajte sa s ním do reči. Rád sa s vami porozpráva na kadejaké témy.

Ľuboš Janák – LUIS

Vyštudoval hru na hoboji na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave. Okrem hry na nástroj skladá vlastnú autorskú hudbu, s ktorou vystupuje s pop kapelou LUIS. V posledných rokoch ho oslovilo aj divadlo, kde sa snaží využiť svoje doterajšie hudobné znalosti a prepojiť ich na javisku. Aktuálne študuje odbor bábkoherectvo na VŠMU v Bratislave. Okrem iného hráva aj s profesionálnym bábkovým divadlom pre deti a dospelých Spoza Voza. V roku 2017 účinkoval v činohernej inscenácii Daši Krištofovičovej – à la Jules et Jim, kde stvárnil postavu barmana. Je členom zoskupenia Big Names – živé sochy, s ktorým sa zúčastňuje na podujatiach v rôznych krajinách sveta ako napr. Holandsko, Azerbajdžan, či Spojené Arabské Emiráty. V roku 2017 vystupoval na slávnostnom otvorení Vienna Museum s bábkovým zoskupením Handspring Puppetry pod vedením Yanni Young, ktoré sa preslávilo svetoznámou inscenáciou WAR HORSE. Od jari 2018 účinkuje v Red Cat Cabaret, ktorý, ako sám hovorí, mu otvoril úplne nový pohľad a rozmer v multižánrovom divadle a verí, že táto zástavka nebude dočasnou. Môžete ho vidieť v činohrách Tajomstvo / Kanibali, vo výpravnej Horror Show, v romantickej Red Cat Romantique a varietnej show Noc na Broadway.

Katarína Macková – PUSSY CAT

V roku 2012 ukončila Súkromné konzervatórium PinkHarmonyAcademy vo Zvolene a pokračovala na Konzervatóriu v Bratislave v triede Mgr. art. Anny Warchalovej a Mgr.art. Juraja Bielika ArtD. Od roku 2014 navštevuje Vysokú školu múzických umení v Bratislave v odbore herectvo v triede Mgr. art. Petra Mikulíka a Mgr. art. Petra Šimuna. Počas štúdia účinkovala v Komornej opere Bratislava v opere Brundibár, v muzikáli Hairspray na Novej scéne, a v mnohých  činoherných postavách v divadle Vysokej školy múzických umení,  divadle Lab. V Red Cat Cabaret účinkuje v show Ladies & Gentlemen a The Cotton Club.

Angelika Fábry – MADAME BUTTERFLY

Spev a hru na violončele študovala na bratislavskom konzervatóriu. Po ukončení sa rozhodla venovať výlučne opernému spevu, ktorý aktuálne študuje na VŠMU v Bratislave. Spolupracovala s Komornou operou Bratislava v diele Brundibár, kde spievala postavu Vrabca. Taktiež spieva v operete Veselá vdova v produkcii bratislavskej Novej Scény. V Red Cat Cabaret ju uvidíte vo výpravnej Horror Show a varietnej Noc na Broadway.

Dušan Šujan – D. SHY

Študoval skoro všade (čiže takmer nikde). Žánrovo nevyhranený (snáď okrem dychovky a techna). Patrične (ne)spoločenský. V Red Cat Cabaret rozihrá klavír aj vaše srdce v shows NeferNefer & Burlesque Show Red Cat Romantique.

MAGIE NOIRE

Performerka, zabávačka, členka Bratislava Burlesque. Miluje pohyb a zvlášť tanec, rada skúša rôzne štýly a nové formy pohybu. Od r. 2014 funguje ako burlesque performerka v rámci zoskupenia Bratislava Burlesque, je jednou z prvých absolventiek Bratislava Burlesque Academy. Neustále si prehlbuje svoje tanečné a „showgirl skills“, aj účasťou na workshopoch so svetoznámymi burlesque performermi (napr. Dirty Martini, Anja Pavlova, Scarlett Martini, Bettie Blackheart, Red Herring…). Pre burlesque čísla si sama vymýšľa príbehy a tvorí choreografie, venuje sa aj kostýmovej tvorbe a vlastnoručne si vyrába doplnky i rekvizity. Ako členka Bratislava Burlesque sa zúčastnila show z vlastnej produkcie Bratislava Burlesque a na ďalších vystúpeniach zastrešovaných BB pre rôzne organizácie. Jej životným heslom je „Keep your heels, head and standards high.“  Na medzinárodnom Bohemian Burlesque Festivale v Prahe získala v roku 2018 titul Bohemian Burlesque Queen. V Red Cat Cabaret účinkuje NeferNefer & Burlesque Show a Las Vegas Varieté.

Michal Varga – EASY RIDER

Spievajúci básnik a kreatívny duch. Husákové decko narodené v 1981 v Levoči. Vyrástol  a v junca dozrel pod štítmi Vysokých Tatier. 2001 Laureát festivalu Strunobranie v Banskej Štiavnici. 2008 víťaz internetového hlasovania v súťaži Cocacola Pop Star. 2012 ako frontman a líder kapely In Vivo víťazí v 28. ročníku súťaže Košický zlatý poklad. V súčasnosti sa venuje sólovej kariére, ktorú odštartoval poeticko-motivačný program „Metlou“ Michal spieva, píše, maľuje a vytvára svoj svet… Kúsok z neho môžete vidieť v Ladies & Gentlemen Show a Las Vegas Varieté.

Miss TiQ

Tanec ju sprevádza celý život – začínala s baletom, pokračovala hip-hopom, prešla na gymnastiku a pravidelne sa vracia k joge. Na divadelných doskách to skúsila v divadle Meteorit, za mikrofónom v zbore Anky Repkovej. Pole dance nebol tým pravým orechovým, naplno si ju získal až Burlesque. Možnosť prekonávať svoje hranice a posúvať sa neustále ďalej – to ju priťahuje najviac k tomuto tanečno-hereckému, ľahko erotickému umeniu. Svojimi éterickými číslami rozpráva príbehy, ktoré potešia nielen divákove oko, ale aj dušu. Nedávno sa stala členkou burlesque tria The Risqué Reveals spolu s Lottou Love a Dame Veniss. Keď práve netancuje, venuje sa svojej passion – fashion. Nakupuje a vyberá kolekcie pre zahraničné značky, aby si aj ženy na Slovensku mali z čoho vyberať. Je štylistka a kreatívna konzultantka. V Red Cat Cabaret pravidelne vystupuje v show NeferNefer & Burlesque Show a Chormozóm XX.

Jana Drábiková – BLONDE MIRACLE

Narodila sa v Bratislave, kde sa 12 rokov aktívne venovala športovej gymnastike.  Po skončení pretekárskej kariéry sa dostala vďaka  gymnastike ku akrobacii. Či už vo vzduchu na hodvábe – aerialsilk, na kruhu – aerialhoop alebo na zemi v stojke – handbalancing, akrobatické vystúpenia sa stali jej hobby a neskôr aj zamestnaním.  So skupinou Argolla 2 roky po sebe účinkovala v predstavení  5. element na svetovom turné v Číne, 6 sezón účinkovala v rakúskom Varieté – Agricola ako akrobatka, ale aj tanečnica a herečka. Momentálne sa popri príležitostných vystúpeniach už 2 roky venuje svojim klientom ako aerialsilk trénerka Aerialjane a taktiež ako trénerka formou EMS v Bratislave. V Red Cat Cabaret ju môžete vidieť ako špeciálneho hosťa v show Ladies&Gentlemen a od apríla 2019 ako stálu súčasť predstavenia The Cotton Club.

Zuzana Nosálová – CURLY CUCI

Narodila sa roku 1981 v Českom Příbrame, vyrastala v Brne, kde osem rokov navštevovala Lidovou Školu Umění v zameraní klasický a jazzový tanec. Dve sezóny účinkovala v divadle Bratří Mrštíkú (dnešné Městské divadlo Brno). Bola členkou tanečných súborov NASTY,  Allegro a Vojenského Umeleckého Súboru v Bratislave. V roku 1998 ukončila Tanzschule des Nicolaus-Cusanus Gymnasiums v Bonne. Na slovenských javiskách vystupovala v divadle Aréna, na Novej Scéne a v SND. V Red Cat Cabaret účinkuje v New York City Night Show: Anča Pagáčová and other dirty stories.

Lenka Považanová – SEŇORITA COCO

Napriek svojmu vzdelaniu z úplne iného súdka pohyb milovala už od detských čias. Tancu sa aktívne začala venovať vo svojich štrnástich. Od slovenských ľudových tancov sa pretancovala cez divadelné dosky až k rôznorodým tanečným štýlom, ktorým sa venuje dodnes. Tie ju priviedli aj k založeniu multižánrovej tanečnej skupiny SFINX. Svoju profesionálnu tanečnú dráhu odštartovala vo Vojenskom folklórnom súbore Jánošík vo Zvolene a srdcom navždy zostane folkloristkou. V rokoch 2007-2015 bola externou členkou baletu v Štátnej opere v Banskej Bystrici, kde bola súčasťou úspešných tanečných predstavení ako Gypsy Roots alebo tanečnej rozprávky pre najmenších Ferdo Mravec. Účinkovala v muzikáli Prekliaty básnik v Divadle J.G.Tajovského vo Zvolene a od roku 2016 v muzikáli Iago v Divadle Nová scéna v Bratislave. Aktuálne pôsobí v Slovenskom divadle tanca pod vedením Jána Ďurovčíka, kde v tanečnom divadle Strom zosobňuje jednu z hlavných postáv – Vyvolenú. Je stálou členkou tanečnej skupiny Sangre Nueva so zameraním na tradičné latino a latino urbano. Taktiež ju môžete vidieť ako súčasť rôznych tanečných show doma i v zahraničí so zoskupeniami TRON GIRLS, Mondance či rakúskym Dance Industry. Od apríla 2019 ju môžete vidieť na doskách Red Cat Cabaret v show The Cotton Club.

Chick2Chick Trio

Kristína Pikus, Kristína Smetanová, Erika Reindlová

Hudobný projekt troch šarmantných dám, ktorý sa na scéne pohybuje už tretí rok. Ťažiskom hudby sú známe piesne v anglickom jazyku, prerobené do osobitých aranžmánov s prvkami jazzu, swingu, soulu a latina, využívajúcich ženský trojhlas. Každý hlas disponuje svojou špecifickou farbou, čo sa zaujímavo odráža pri súzvukoch všetkých hlasov. Repertoár Chick2Chick tria zahŕňa svetové hity aj menej známe skladby z rôznych období populárnej hudby upravené do originálnych aranžmánov vyzdvihujúcich práve harmóniu ženského trojhlasu. Vlastná tvora je komponovaná taktiež v anglickom jazyku. Autorkou hudby aj textu je klaviristka Kristína Smetanová. Chic2Chick trio je neoddelieľnou súčasťou show The Cotton Club.

 

Milena Tomanová – MADINNA

Madinna – tanečnica, performerka a motivátorka prišla z Indie, ako templová tanečnica a kňažka erotickej Kámasútry. Jej cesta viedla ďalej do latinskej Ameriky, kde v Peru a v Brazílii tancovala so šamankami a indiánkami. Skúsenosti a duševnú silu, ktorú v týchto reinkarnáciám získala, v tomto živote znovu našla prostredníctvom procesu sebapoznávania. V španielskej Alambre jej učarovali gypsy flamenco orientálne rytmy a vo vášnivom tanci objavila v sebe dušu cigánky. Švajčiarsko sa stalo  jej druhým domovom a vo svojom tanečnom štúdiu Madinna precvičovala Zumbu a Shakira dance. Momentálne žije striedavo aj v Bratislave. Vytvorila tanečný štýl Esperanza Dance, v ktorom zúročila všetky poznatky a skúsenosti od svojich učiteľov a tanečných prevtelení. Prostredníctvom ED ponúka ženám objavovať svoju vnútornú, jedinečnú krásu práve cez tanec. Tanečný tréning má metodický ako aj duševný rozmer a pri hudbe zo spektra Indie, Brazílie, Orientu a Španielska, vám Madinna odhalí tajomstvá, ktoré ženy z týchto krajín v sebe ukrývajú.  Madinna Motto : Krása a sebavedomie ženy tkvie v dokonalom sebapoznaní… Madinna účinkuje v predstavení Horror Show.

Martin Šenc

Študoval slovenský jazyk a literatúru v Trnave, neskôr dramaturgiu a scenáristiku na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU v Bratislave pod vedením Marka Leščáka. Obľubuje príbehy, rád pracuje so slovom a počúva ľudí, obdivuje, nasáva veci okolo seba a potom to transformuje do svojej tvorby. Tvrdí, že jeho práca je jeho koníčkom. Venuje sa filmovej, televíznej a rozhlasovej scenáristike, dramaturgii a príležitostne aj réžii. Už niekoľko rokov úzko spolupracuje so Slovenským rozhlasom, kde stojí za pozoruhodným digitálnym projektom – Rádiom Litera, píše rozhlasové scenáre, ale aj filmové recenzie, eseje či fejtóny pre Rádio Devín. Zaoberá sa tiež literárnou tvorbou, v roku 2012 získal tvorivú prémiu v literárnej súťaži Poviedka. Pôsobí aj ako hudobník, hrá na klávesové nástroje s niekoľkými interpretmi a vo viacerých hudobných projektoch a divadelných predstaveniach. V Red Cat Cabaret predvádza svoj talent a aj vlastnú klavírnu tvorbu v predstavení Chormozóm XX.

Martin Herian – JUGGLER JOE

Narodil sa v ďalekých Spojených Štátoch Amerických, ale odmalička žije na Slovensku. V deviatich rokoch ho očarilo umenie žonglérstva, ktoré po desiatich rokoch tréningu a desiatkach vystúpení pretavil do svojej profesie. Účinkuje v úspešnej ľadovej show Máša a Medveď na ľade, s ktorou vystúpil už v mnohých krajinách po celej Európe, ale aj napríklad v Abu Dhabi. Martin taktiež spolupracuje s rôznymi akrobatickými, tanečnými či performerskými skupinami ako napríklad Vertigo, Credance, Dreamdancers alebo Anta Agni. Svojou show obohacuje aj vystúpenia známeho DJského dua Malalata. Na televíznych obrazovkách ste ho mali možnosť vidieť napríklad v Československo má talent, v Silvestrovskej Chart Show alebo v Hodine Deťom. Dnes sa Martin venuje okrem žonglovania aj párovej akrobacii a handbalancingu a jeho záľubou je neustále hľadať nové možnosti vznikajúce z kombinácií týchto žánrov a prinášať tak divákom stále nové a bohatšie zážitky. V Red Cat Cabaret balancuje na hrane v show Las Vegas Varieté.

Terézia Rekšáková – DANCING FLOWER

Rodáčka z Banskej Bystrice, študuje na Masarykovej univerzite v Brne v odbore medzinárodné vzťahy a bezpečnostné a strategické štúdiá. Tanec bol v rôznych podobách a štýloch Teréziinou vášňou od malička. Venovala sa krasokorčuľovaniu, baletu na  ZUŠ Jána Cikkera v Banskej Bystrici, spoločenským tancom v K-Dance Banská Bystrica, hip hopu v tanečnom klube Element, pôsobila tiež v tanečnej skupine Sfinx a nakoniec zakotvila vo folklóre. Momentálne pôsobí v Umeleckom súbore Lúčnica, z čoho má obrovskú radosť. Okrem tancu sa aktívne venuje aj športu, vrcholne súťažila v plutvovom plávaní a tiež sa veľmi rada prebehne s koníkmi po šírych lúkach. Teréziinou veľkou záľubou je móda, staranie sa o zvieratá a primárne si vždy vyhradí čas pre svoju milovanú rodinu, ktorá je pre ňu na prvom mieste. Vo voľnom čase, s ktorým musí veľmi triezvo hospodáriť, rada napreduje v cudzích jazykoch. V Red Cat Cabaret Terézia účinkuje v show Made in Slovakia.

Ľudová hudba ANDREJA ZÁHORCA

Kolektív mladých muzikantov venujúci sa nie len slovenskej ľudovej hudbe. Zakladajúci členovia spolu účinkujú viac ako 20 rokov, ale ľudová hudba ako taká vznikla v roku 2002. Čoskoro po vzniku sa stala jednou z najrešpektovanejších telies prezentujúcich slovenské tance, piesne a melódie, čomu nasvedčujú aj mnohé domáce a zahranične ocenenia. Taktiež jednotliví členovia nastokrát hosťujú s inými telesami buď ako sólisti alebo ako kmeňoví hráči. Repertoár Ľudovej hudby Andreja Záhorca pozostáva hlavne z kultúrneho dedičstva Slovenska, ale aj piesni iných krajín, národnosti a iných hudobných žánrov.  V Red Cat Cabaret je ĽH Andreja Záhorca pevnou súčasťou show Made in Slovakia.